loader

Kilka kolekcji analogowych

Witajcie tam, ołówkowe rodziny! Od kiedy ostatnio spędzam więcej czasu w domu, mam trochę czasu na głębokie sprzątanie i organizację. Znalazłem kilka analogowych kolekcji, które mam i pomyślałem, że może zechciałbyś się przyjrzeć. Mam nadzieję, że ci się spodoba!

Oto część mojej kolekcji spinaczy do papieru. Nie jestem pewien, kiedy zacząłem je zbierać, ale w pewnym momencie zacząłem szukać ciekawych, zwłaszcza w podróży. Czy wiesz, że w różnych krajach istnieją subtelne różnice nawet w "standardowym" kształcie spinacza? Niektóre z nich są zaostrzone, inne są zaokrąglone, czasami na końcu jest trochę odwrócona warga, aby ułatwić przesuwanie stron między nimi. Niektóre z nich można też rozpoznać po naszej subskrypcji Pencil Box!

Mam też coś dla władców - myślę, że pewnie z lat podkreślania podręczników z władcami. Niektóre z nich to 12-calowa drewniana linijka mojej mamy, linijka Shinkansena, którą dał mi konduktor w Japonii, oraz linijka Harrisa Teetera z mojej rodzinnej Karoliny Północnej (czy są tam inni fani Harrisa Teetera? Krzyknij do darmowych ciasteczek cukrowych!). Linijka Sivo jest świetna, bo naprawdę jest elastyczna. Jest również sprzedawana przez tę samą firmę, która produkuje ołówki Nataraj i Apsara!

Miałam szczęście, że odziedziczyłam kolekcję igieł dziewiarskich mojej babci. To tylko część tej kolekcji. Miała głównie plastikowe i metalowe igły, a ja uwielbiam patrzeć na wszystkie rocznikowe kolory, w jakich przyszły. Moja babcia uszyła sobie również poręczny organizer igieł do robótek na drutach. Moja nowa kotka, Rosie, pomogła mi go sfotografować dla Ciebie:

Każda szczelina jest oznaczona rozmiarem igły. To są też niektóre z jej próbników. Jedną z moich ulubionych rzeczy w jej kolekcji dziewiarskiej jest to poręczne urządzenie:

To linijka, miarka i igiełka-sizerownik w jednym!

A jako ostatni bonus, oto zdjęcie mojego pudełka 96 kredek Crayola, zorganizowanych według kolorów:

Masz ulubiony kolor kredki?